Regály do skladu

Regály do skladu

Zákazníkům přinášíme profesionální regály do skladů, archivů, obchodů i domácností. Naše kovové policové regálové systémy slouží k zjednodušení skladového hospodářství.

Přejít na konfigurátor

Regály do skladu - skladové regály

Euro regály ASPR jsou bezšroubový systém, ve kterém do sebe jednotlivé segmenty regálu zapadají velice jednoduše a jsou snadno nastavitelné co se výšky jednotlivých podlaží týče. Regály lze také nastavovat do délky, do nekonečně dlouhých řad. Regály jsou zároveň velice stabilní a pevné, připravené i pro těžké zboží nebo materiály jako jsou například pneumatiky.

Základní vlastnosti regálů

  • Velice kvalitní a stále odolná povrchová úprava - žárový pozink.
  • Výška regálů 2 000, 2 500, 3 000 mm.
  • Výškové přestavení po 33 mm.
  • Šíře polic 900, 1 050, 1 200, 1 500 mm.
  • Hloubky polic – 320, 400, 500, 600, 800.
  • Nosnosti polic od 145 kg.

 

 

 

Hlavní přednosti

Policové kovové regály ASPR jsou vhodné ke skladování libovolného sortimentu zboží a zásob.

Základní předností policových skladových regálů ASPR je snadná montáž a široké univerzální využití. Regály dodáváme již předmontované, tedy kompletní boky jsou již vcelku. Konečná montáž na místě zabere několik málo minut. Stačí zasunout jednotlivé nosníky a police do regálových bočnic.

Celý systém skladových regálů tohoto typu je bez jediného šroubu.

 

Libovolné sestavení

Regály je možné řadit vedle sebe do libovolně dlouhých sestav. Počet jednotlivých polí nad sebou je rovněž možné volit zcela libovolně. V každém regálovém segmentu může být jiný počet polic.

Další velkou předností je stabilita. Kovové regály patří mezi nejspolehlivější policové regály z důvodu možného vysokého zatížení. Na jednu polici lze naložit minimálně 150 kg, dle délky nosníku až 260 kg. Celý regálový sloupec potom unese 1 700 kg.

Celkový maximální počet polic na jeden regál není určen, vzhledem k nosnosti sloupů se doporučuje 10 polic. Při nižším zatížení však můžeme použít polic i více.

Doplňky pro regály

Součástí naší nabídky jsou různé doplňky, které regály přizpůsobí ke konkrétním potřebám. Mezi základní doplňky, které k našim regálům nabízíme jsou závěsné háčky, dělítka, přepážky, vitríny a další různé varianty.

VÍCE O DOPLŇCÍCH

 

Fotogalerie