O nás

 

Regály do skladů, obchodů a archivů

Společnost EU - Regály nabízí profesionální regály do skladů, archivů i domácností, dále vyvíjí univerzální regály do obchodů, tedy komplexní vybavení obchodů i skladů.

Eu - regály jsou české regály vyvíjené dle norem potřebných pro použití v Evropské unii, do skupiny euro regálů se dále řadí skladové regály italské, vyráběné pod hlavičkou Gruppo metalsistem.

Regály, které vám nabízíme pro vybavení skladů nebo obchodů, jsou systémy s jednoduchou manipulací a s velkým rozpětím základních rozměrů.

Vybavením skladů, archivů a obchodů se zabýváme téměř 20 let, máme tedy velké zkušenosti s regály pro různé použití, od velkých skladů a hypermarketů až po malé prostory, případně domácnosti, sklepy atd.

Základní členění dle konkrétního využití regálů představují regály do skladů, tedy policové kovové regály, regály do archivu, regály do obchodů, prodejní regály, vitríny a pulty na různý sortiment a regály do domácnosti.

 

Hlavní přednosti našich skladových a obchodních regálů

  • Bezšroubová montáž, vysoká stabilita a lehká přestavitelnost regálů

Montáž regálů je velice snadná, části regálu se zasouvají do sebe bez použití šroubů. Regály jsou velmi stabilní, minimální zátěž na jednu polici je 100 – 350 kg.

  • Regály máme ve velkém množství skladem, termín dodání je tedy většinou do týdne.
  • Garance nejnižších cen

Garantujeme nejnižší ceny v ČR, v závislosti na objednaném množství regálů poskytujeme množstevní slevy.