O nás

 

Regály do skladů, obchodů a archivů

Společnost EU - Regály nabízí profesionální regály do skladů, archivů i domácností, dále vyvíjí univerzální regály do obchodů, tedy komplexní vybavení obchodů i skladů.

Eu - regály jsou české regály vyvíjené dle norem potřebných pro použití v evropské unii, do skupiny euro regálů se dále řadí skladové regály italské, vyráběné pod hlavičkou Gruppo metalsistem.

Regály které vám nabízíme pro vybavení skladů nebo obchodů jsou systémy s jednoduchou manipulací a s velkým rozpětím základních rozměrů.

Vybavením skladů, archivů a obchodů se zabýváme téměř 20 let, máme tedy velké zkušenosti s regály pro různé použití, od velkých skladů a hypermarketů až po malé prostory, případně domácnosti, sklepy atd.

Základní členění dle konkrétního využití regálů představují regály do skladů , tedy policové kovové regály, regály do archivu, regály do obchodů, prodejní regály, vitríny a pulty na různý sortiment a regály do domácnosti.

 

Hlavní přednosti našich skladových a obchodních regálů

  • Bezšroubová montáž, vysoká stabilita a lehká přestavitelnost regálů

Montáž regálů je velice snadná, části regálu se zasouvají do sebe bez použití šroubů. Regály jsou velmi stabilní, minimální zátěž na jednu polici je 100 – 350 kg.

  • Regály máme ve velkém množství skladem, termín dodání je tedy většinou do týdne.
  • Garance nejnižších cen

Garantujeme nejnižší ceny v ČR, v závislosti na objednaném množství regálů poskytujeme množstevní slevy.