Regály do domácnosti

Regály do domácnosti

Regály do domácnosti jsou určeny na uložení lehčích nebo středně těžkých předmětů. Používají se do sklepůkomor a spíží, ale i dílen a garáží, případně regály na pneumatiky atd. Regály lze použít i na knihy, různé dokumenty, šanonykrabice atd.

Přejít na konfigurátor
 

Konstrukce regálů

Kovové bočnice a nosníky jsou osazeny plastovými policemi, v barvách modrá nebo žlutá.

Tyto plastové police mají výhodu v praktičnosti. Jsou lehce omyvatelné libovolnými přípravky, také jsou lehké na přestavitelnost. Přesto že jde o police plastové, jedná se o tvrzený plast, tedy nosnosti těchto polic jsou stále velmi vysoké. Pohybují se od 90 do 150 kg na jednu polici.

Regály do domácnosti jsou bezšroubové konstrukce, lehce přestavitelné. Na výšku lze ukládat police po 3 centimetrech v libovolných intervalech. Bočnice regálu dodáváme již smontované, aby konečná montáž byla co nejjednodušší a nejrychlejší!

 

Rozměry regálů

Police plastové:
  • délka: 900,1 200, 1 500 mm,
  • hloubka: 320, 400,500, mm.
Výška regálu: 2 000, 2 500, 3 000 mm.
Nosnost plastových polic: 90, 120, 150 kg.
Co se týče nosností polic, pohybují se od 90 do 150 kg. Celý regál má nosnost až 1 100 kg.
 

Další typy regálů

Do domácnosti lze samozřejmě použít i police kovové, které mají o něco vyšší nosnosti. Police plastové lze s kovovými libovolně kombinovat.

Doplňky pro regály

Součástí naší nabídky jsou různé doplňky, které regály přizpůsobí ke konkrétním potřebám. Mezi základní doplňky, které k našim regálům nabízíme jsou závěsné háčky, dělítka, přepážky, vitríny a další různé varianty.

VÍCE O DOPLŇCÍCH

 

Fotogalerie