Regály do obchodů

Regály do obchodu

Zákazníkům přinášíme profesionální regály do skladů, archivů, obchodů i domácností. Naše kovové policové regálové systémy slouží k zjednodušení skladového hospodářství.

Přejít na konfigurátor

Regály a vybavení do obchodu a prodejen

Naše firma již přes 15 let vybavuje obchody s různým sortimentem – od potravin, textilu, sportu, drogerie, elektroniky, hraček až k velkoobchodům libovolného zaměření. Regály tvoří univerzální stavebnicový systém, který doplňují prodejní pulty, regály pro zeleninu, pečivo a další varianty dle konkrétního sortimentu vybavení prodejny.

Regálové systémy jsou dále doplněny závěsnými háčky, dělítky, vitrínami, a dalšími možnými doplňky pro variabilní vybavení obchodu

Celý náš výrobní sortiment je vyvíjen ve spolupráci se zákazníky, kteří ovlivňují konečnou podobu regálů, aby vyhovovaly jejich potřebám v provozu daného obchodu či prodejny.

Euro regály do obchodů jsou spolehlivou volbou pro všechny, kteří mají zájem o vybavení obchodů, středních i velkých prodejen nebo supermarketů. Jsou nejlepším řešením pro vybavení prodejních prostor kvalitním a levným zařízením.

Tyto regály jsou stavebnice – regálové systémy s jednoduchou montáží, variabilitou, snadnou přestavbou, možností dovybavení stávajících sestav a dlouhou životností.

 

Celý systém funguje jako stavebnice

Naše regály spolu dohromady tvoří univerzální stavebnicový systém, který můžete rozšířit o prodejní pulty, regály pro zeleninu, pečivo a další varianty dle konkrétního sortimentu vybavení vašeho obchodu nebo prodejny.

 

Doplňte regály o další vylepšení

Základní regály se dají doplnit o závěsné háčky, dělítka, vitríny a dalšími jinými doplňky. Díky tomu jde vytvořit unikátní systém, kde bude místo pro zeleninu, pečivo i jiný sortiment. Vše bude mít své místo.

Fotogalerie