Regály do skladu – skladové regály

konfigurator sklady

Univerzální policové kovové regály pro profesionální skladování

Euro regály ASPR jsou bezšroubový systém, ve kterém do sebe jednotlivé segmenty regálu zapadají velice jednoduše a jsou snadno nastavitelné co se výšky jednotlivých podlaží týče. Regály lze také nastavovat do délky, do nekonečně dlouhých řad. Regály jsou zároveň velice stabilní a pevné, připravené i pro těžké zboží nebo materiály jako jsou například pneumatiky.

Základní vlastnosti regálů

  • Velice kvalitní a stále odolná povrchová úprava žárový pozink,
  • Výška regálů 2000, 2500, 3000mm
  • Výškové přestavení po 33mm
  • Šíře polic 900,1050,1200,1500mm
  • Hloubky polic – 320,400,500,600,800
  • Nosnosti polic od 145 kg

 

Regály kovové

Policové kovové regály ASPR jsou vhodné ke skladování libovolného sortimentu zboží a zásob.

Hlavní přednosti policových regálů do skladů:

Základní předností policových skladových regálů ASPR je snadná montáž a široké univerzální využití. Regály dodáváme již předmontované, tedy kompletní boky jsou již vcelku, konečná montáž na místě tedy zabere několik málo minut, stačí zasunout jednotlivé nosníky a police do regálových bočnic. Celý systém skladových regálů tohoto typu je bez jediného šroubu.

Regály kovové Regály kovové Regály kovové Regály kovové

Regály je možné řadit vedle sebe do libovolně dlouhých sestav, počet jednotlivých polí nad sebou je rovněž možné volit zcela libovolně, v každém regálovém segmentu může být jiný počet polic. Další velkou předností je stabilita, kovové regály patří mezi nejspolehlivější policové regály z důvodu možného vysokého zatížení. Na jednu polici lze naložit minimálně 150 kg, dle délky nosníku až 260kg. Celý regálový sloupec potom unese 1700kg.

Regály kovové

Celkový maximální počet polic na jeden regál není určen, vzhledem k nosnosti sloupů se doporučuje 10 polic. Při nižším zatížení však můžeme použít polic i více.

Regály kovové

 

 

Zvlášť uvádíme popis regálů na pneumatiky  a paletových regálů .

Pro vypočítání ceny, případně rovnou objednání policových kovových euro regálů, použijte prosím KONFIGURÁTOR:

KONFIGURÁTOR

 

Pokud chcete objednat jiné parametry regálů, které v konfigurátoru nenajdete, případně poradit se stavbou vašich regálových sestav, napište prosím mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo zavolejte naši nonstop linku na obchodní oddělení 608963532, vaši objednávku vyřídíme rádi mailem nebo telefonicky.

FOTOGALERIE - Policové kovové regály

FOTOGALERIE - Policové regály - doplňky

FOTOGALERIE - Policové regály - Montáž regálu