Regály a vybavení do obchodu a prodejen

konfigurator obchody

Naše firma již přes 15 let vybavuje obchody s různým sortimentem – od potravin, textilu, sportu, drogerie, elektroniky, hraček až k velkoobchodům libovolného zaměření. Regály tvoří univerzální stavebnicový systém, který doplňují prodejní pulty, regály pro zeleninu, pečivo a další varianty dle konkrétního sortimentu vybavení prodejny.

Regálové systémy jsou dále doplněny závěsnými háčky, dělítky, vitrínami, a dalšími možnými doplňky pro variabilní vybavení obchodu

Celý náš výrobní sortiment je vyvíjen ve spolupráci se zákazníky, kteří ovlivňují konečnou podobu regálů, aby vyhovoval jejich potřebám v provozu daného obchodu či prodejny.

Euro regály do obchodů jsou spolehlivou volbou pro všechny, kteří mají zájem o vybavení obchodů, středních i velkých prodejen nebo supermarketů. Jsou nejlepším řešením vybavení prodejních prostor kvalitním a levným zařízením.

Tyto regály jsou stavebnice – regálové systémy s jednoduchou montáží, variabilitou, snadnou přestavbou, možností dovybaveních stávajích sestav a dlouhou životností.

Vybavení obchodů

Prodejní regály

Univerzální prodejní regály (regálové moduly), vhodné do malých, středních i větších prodejen, určené pro vystavení a uskladnění libovolného obchodního sortimentu.

základní rozměry:

výška regálové stěny 1000, 1100,1400, 1600, 1800, 2000, 2100, 2200, 2400,
                                         2600 mm
délka regálové stěny (modul) "L" 625, 1000, 1250, 1330 mm
hloubka soklu (základové police) "Š" 400, 500, 600, 700 mm
výška soklu "V" 140 mm

Základní prodejní regál obsahuje 2 stojiny, zadní panely a police dle požadavků, přídavný modul regálu se napojuje přímo na regál základní, tedy má o jednu bočnici méně. Vrchní zastřešení je volitelný doplněk, stejně jako přepážky do polic, háčky do zadních panelů a další. Základní typy regálů jsou regál přístěnný a regál oboustranný.

Vybavení obchodů Vybavení obchodů

Každá přístěnná sestava regálů může pokračovat rohovým modulem, který následně přejde do druhé přístěnné sestavy. Regály oboustranné je možné zakončit půlkruhovým segmentem, případně rovným regálem který bude stát kolmo k sestavě.

prodejni-regaly3


Garantujeme nejnižší ceny v ČR! Cenové nabídky pro vás připravíme na základě vaší konkrétní poptávky. Napište nebo zavolejte nám prosím na tel. 608963532

Pro vypočítání ceny, případně rovnou objednání policových kovových euro regálů, použijte prosím KONFIGURÁTOR: 

KONFIGURÁTOR

 

Pokud chcete objednat jiné parametry regálů, které v konfigurátoru nenajdete, případně poradit se stavbou vašich regálových sestav, napište prosím mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo zavolejte naši nonstop linku na obchodní oddělení 608963532, vaši objednávku vyřídíme rádi mailem nebo telefonicky.

FOTOGALERIE - Prodejní regály