Regály do archivu – šanony a krabice

konfigurator archivy

Regály do archívu pro profesionální skladování a archivaci libovolného zboží či dokumentů. Archivní regály lze využít k ukládání šanonů, boxů, knih, krabic a dalších.

Nejčastější vhodné rozměry regálů do archivu jsou hloubky polic 320 nebo 400mm pro jednostranný přístěnný regál a 600 mm pro regál oboustranný, přístupný ze dvou stran, stojící tedy v prostoru.

Regály do archivu

Na regály lze naložit šanony, klasických i netradičních rozměrů, šíře mezi policemi lze libovolně upravit. Dále lze skladovat libovolné krabice a přepravky, opět je možno upravit rozteč mezi jednotlivými policemi tak aby se do regálů vešlo co možná nejvíce materiálů.

Základní nosnost 150 kgna jednu polici je navržena pro plně naložený prostor plných založených šanonů, případně krabic s dokumenty.

Regály do archivu Regály do archivu

Výška regálů do archivu je 2000, 2500 nebo3000 mm, rozteč mezi jednotlivými policemi je nejčastěji350 mm, což je výška šanonu plus základní manipulační prostor. Pokud jsou do polic ukládány krabice, lze výšku mezi policemi zvolit individuálně.

Pro vypočítání ceny, případně rovnou objednání policových kovových euro regálů, použijte prosím KONFIGURÁTOR:

KONFIGURÁTOR

 

Pokud chcete objednat jiné parametry regálů, které v konfigurátoru nenajdete, případně poradit se stavbou vašich regálových sestav, napište prosím mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo zavolejte naši nonstop linku na obchodní oddělení 608963532, vaši objednávku vyřídíme rádi mailem nebo telefonicky.

FOTOGALERIE - Regály do archivu