Výhody regálů na míru - proč je dobré použít konfigurátor regálů

 

Regály jsou univerzálním a neodmyslitelným vybavením kterékoli provozovny, kanceláře, ale i domácnosti. Jednoduchá konstrukce dovoluje snadno skladovat dokumenty, materiál i vystavovat zboží. Umožňuje lehký přístup a přehlednost. Přesto je vhodné dobře uvážit jaký typ a jakou velikost regálů pro konkrétní účel zvolit.

Naše společnost se snaží zpřístupnit velmi kvalitní regály i pro běžnější užití. Není třeba přizpůsobovat vaše potřeby pevně daným velikostem v prodejním katalogu. Zajistíme pro vás regály na míru. Přesně podle vašich potřeb, přesně podle vybavovaného prostoru.

Pro vaši snadnější představu o budoucí podobě regálové stěny jsme připravili on-line konfigurátor 

Velmi snadno vytvoříte vlastní návrh. Volit je možné nejen šířku a výšku úložného prostoru, ale i hloubku polic a jejich počet. Podle vybraného typu materiálu získáte navíc i okamžitou informaci o konečné ceně.

Věříme, že tento nástroj vám pomůže zefektivnit kapacitu zařizovaného prostoru. V rámci návrhu máte volnou ruku pro práci s členitým prostorem, vytváření příček, uzpůsobení podle druhu využití. Regály můžete libovolně kombinovat, přesto jako celek pak bude celá sestava působit jednotně.