Klienti

Lv trans cz, s.r.o.
Firmě jsme dodali regály do archivu, které budou sloužit v jejich kanceláři pro uskladnění různých šanonů a krabic, kterých má spediční firma vždy veliké množství. Budeme dodávat i regály do obchodu, které budou umístěny v kantině firmy.

SUDOP Praha a.s.
Vybavovali jsme malý sklad filrmy, použili jsme regály o výšce 3000mm a hloubce 500mm, aby se malý prostor využil co nejlépe. Do regálu výšky 3000mm lze umístit až 8 polic, dle rozměrů ukládaného materiálu. Skladové kovové regály jsou vhodné právě pro svoji variabilitu, počet polic je vždy libovolný.

CM trade spol. s r.o.
Této firmě jsme dodávali obchodní regály, vybavení obchodů a prodejen velkých i malých je možno doplnit dodáním různých doplňků, v tomto případě jsme přidali i cenovkoé lišty na všechny použité police.

ppm factum research s.r.o.
Dodali jsme obchodní regály, spojenou sestavu do obchodu, kde zadní panely jsou děrované, připravené pro umístění háčků. Hloubka všech polic zde byla stejná, jinou variantou může být odstupňovaná pyramida.
Od firmy jsme obdrželi velice hezkou referenci:

Ráda bych Vám poděkovala.
Veškerá obchodní jednání spojená s objednávkou regálů proběhla profesionálně, navíc s lidskou vstřícností. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Montáž regálů byla snadná.
Pokud bychom potřebovali v budoucnu nějaké další regály, obrátíme se na vaši firmu.

S pozdravem

Jana Kottnauerová
Research Specialist

ppm factum research s.r.o.
Office Park Nové Butovice / A
Bucharova 1281/2, 158 00 Prague 13

www.factum.cz